kontaktid

Dmitri Beljajev

Tegevjuht/Juhatuse liige

659 8991
5123761

dmitri.beljajev@khenergia.ee

Heino Harak

Juhatuse liige


5099 711

heino.harak@khenergia.ee

Kristin Möldre

Personalijuht


5099 716

kristin.moldre@khenergia.ee

Renata Harak

Pearaamatupidaja

659 8972
5099 712

renata.harak@khenergia.ee

Alvar Möldre

Haldusjuht

659 8983
5099 724

alvar.moldre@khenergia.ee

Siret Remma

Juhiabi

659 8970
5099 713

info@khenergia.ee

Jevgenia Martsenko

Infosüsteemide spetsialist

5552 4210

jevgenia.martsenko@khenergia.ee

Marina Vint

Raamatupidaja

5099 710

marina.vint@khenergia.ee

Viktor Kassihin

Tootmisjuht

659 8990
5099 730

viktor.kassihin@khenergia.ee

Indrek Jürgens

Elektriehituse osakonna juhataja

678 8357
5099 744

indrek.jurgens@khenergia.ee

Järvo Tandre

Projektijuht

678 8351
5099 743

jarvo.tandre@khenergia.ee

Natalia Aigro-Kallo

Eelarvestaja


5255 797

natalia.aigro@khenergia.ee

Toomas Saarts

Projektijuht

5099 725

toomas.saarts@khenergia.ee

Sven Petratškov

Projektijuht

5190 7574

sven.petratskov@khenergia.ee

Dmitri Peramets

Objektijuht

5099 745

dmitri.peramets@khenergia.ee

Werner Harak

Projektijuhi abi

5099 749

werner.harak@khenergia.ee

Erik Jõe

Projektijuhi abi

5123 768

erik.joe@khenergia.ee

 

Ardo Ott

Võrkude käidu osakonna juhataja

5117 637

ardo.ott@khenergia.ee

Andrei Vladimirov

Projektijuht

5123 758

andrei.vladimirov@khenergia.ee

Vladimir Baturin

Projektijuht

5276 802

vladimir.baturin@khenergia.ee

Priit Paju

Projektijuht

5379 7908

priit.paju@khenergia.ee

Jaanis Eisan

Projektijuht

5919 7668

jaanis.eisan@khenergia.ee

 

Sigrid Teppart

Projektijuhi abi

5099 742

sigrid.teppart@khenergia.ee

Anu Tolsa

Projektijuhi abi

5193 4335

anu.tolsa@khenergia.ee

Anni Elisabeth Mündimets

Projektijuhi abi

5305 8727

anni.mundimets@khenergia.ee

Anton Tšislov

Objektide ja rajatiste käiduosakonna juhataja

5123 763

anton.tshislov@khenergia.ee

Adelheid Rekker

Objektide käiduosakonna juhataja abi

5123 765

adelheid.rekker@khenergia.ee

Arvo Haabjärv

Käidujuht

5099 729

arvo.haabjarv@khenergia.ee

Tõnu Roosna

Käidujuht

5123 771

tonu.roosna@khenergia.ee

Deniss Jevstratov

Käidujuht

5099 748

deniss.jevstratov@khenergia.ee

Siim Oras

Käidujuht

5099 753

siim.oras@khenergia.ee

Oleg Zimakov

Käidujuht

5433 0870

oleg.zimakov@khenergia.ee

Juhan Piilberg

Käidujuht

5263 107

juhan.piilberg@khenergia.ee

Uku Lauri

Välitööde valdkonna juht

5197 7975

uku.lauri@khenergia.ee

Sven Parmas

Kaeve-ja puurimistööde projektijuht

5308 9365

sven.parmas@khenergia.ee

Tanel Jermann

Projektijuht

5399 4881

tanel.jermann@khenergia.ee

Gunnar Verhovitsh

Objektijuht

5123 759

gunnar.verhovitsh@khenergia.ee

Toomas Roosna  

Projekteerimisosakonna juhataja

5099 731

toomas.roosna@khenergia.ee

Frida Milaševski

Projekteerija

5208 691

frida.milashevski@khenergia.ee

Adele Margarita Pärna  

Projekteerija

5324 0959

adele.parna@khenergia.ee

Dmitry Kondaev

Projekteerija

5302 3686

dmitry.kondaev@khenergia.ee

Ranno Raidla

Projekteerija

5343 0593

ranno.raidla@khenergia.ee


Martin Abel

Kontrolli- ja mõõteala juht

5355 6410

martin.abel@khenergia.ee

Viktor Afanasjev

Kontrolli- ja mõõteala spetsialist

503 7968

viktor.afanasjev@khenergia.ee

Andrei Michelson

Kontrolli- ja mõõteala spetsialist

512 3754

andrei.michelson@khenergia.ee