Kontakt

AS KH Energia-Konsult
Registrikood: 10303995
KMKR: EE100052026
Swedbank a/a EE022200221012614962

Administratsioon

Dmitri Beljajev
tegevjuht/juhatuse liige

T: 659 8991
M: 5123 761
dmitri.beljajev@khenergia.ee

Heino Harak
juhatuse liige

T: 659 8971
M: 5099 711
heino.harak@khenergia.ee

Kristin Möldre
arendusvaldkonna juht
personal ja kvaliteet

M: 5099 716
kristin.moldre@khenergia.ee

Renata Harak
pearaamatupidaja

T: 659 8972
M: 5099 712
renata.harak@khenergia.ee

Marina Vint
raamatupidaja

T: 678 8355
M: 5099 710
marina.vint@khenergia.ee

Alvar Möldre
haldusjuht

T: 659 8983
M: 5099 724
alvar.moldre@khenergia.ee

Siret Remma
juhiabi

T: 659 8970
M: 5099 713
info@khenergia.ee

Jevgenia Martsenko
Infosüsteemide spetsialist


M: 5552 4210
jevgenia.martsenko@khenergia.ee

Elektriehitus

Viktor Kassihin
tootmisvaldkonna juht

T: 659 8990
M: 5099 730
viktor.kassihin@khenergia.ee

Indrek Jürgens
elektriehituse osakonna juhataja

T: 678 8357
M: 5099 744
indrek.jurgens@khenergia.ee

Kenneth Alto
projektijuht


M: 5099 726
kenneth.alto@khenergia.ee

Toomas Saarts
projektijuht


M: 5099 725
toomas.saarts@khenergia.ee

Rene Korniljev
projektijuht

T: 678 8359
M: 5099 732
rene.korniljev@khenergia.ee

Järvo Tandre
projektijuht

T: 678 8351
M: 5099 743
jarvo.tandre@khenergia.ee

Dmitri Peramets
projektijuhi abi

M: 5099 745
dmitri.peramets@khenergia.ee

Werner Harak
projektijuhi abi

M: 5099 749
werner.harak@khenergia.ee

Hanna-Birgit Laimets
projektijuhi abi

M: 5099 740
hanna.laimets@khenergia.ee

Erik Jõe
projektijuhi abi

M: 5123 768
erik.joe@khenergia.ee

Võrkude käit

Ardo Ott
võrkude käidu osakonna juhataja

M: 5117 637
ardo.ott@khenergia.ee

Andrei Vladimirov
projektijuht

M: 5123 758
andrei.vladimirov@khenergia.ee

Sigrid Teppart
projektijuhi abi

M: 5099 742
sigrid.teppart@khenergia.ee

Mikhail Seleznev
projektijuht

M: 5902 7993
mikhail.seleznev@khenergia.ee

Vladimir Baturin
projektijuht

M: 5276 802
vladimir.baturin@khenergia.ee

Silvestr Belozjorov
projektijuhi abi

M: 5302 4048
silvestr.belozjorov@khenergia.ee

Roman Dubinin
projektijuht

M: 5353 3999
roman.dubinin@khenergia.ee

Kaspar Roosileht
projektijuht

M: 5350 4049
kaspar.roosileht@khenergia.ee

Objektide ja rajatiste käit

Anton Tšislov
objektide ja rajatiste käiduosakonna juhataja

M: 5123 763
anton.tshislov@khenergia.ee

Arvo Haabjärv
käidujuht

M: 5099 729
arvo.haabjarv@khenergia.ee

Tõnu Roosna
käidujuht

M: 5123 771
tonu.roosna@khenergia.ee

Adelheid Rekker
objektide käiduosakonna juhataja abi

M: 5123 765
adelheid.rekker@khenergia.ee

Siim Oras
käidujuht

M: 5099 753
siim.oras@khenergia.ee

Deniss Jevstratov
käidujuht

M: 5099 748
deniss.jevstratov@khenergia.ee

Oleg Zimakov
käidujuht

M: 5433 0870
oleg.zimakov@khenergia.ee

Juhan Piilberg
käidujuhi abi

M: 5263 107
juhan.piilberg@khenergia.ee

Projekteerimine

Frida Milaševski
projekteerija

T: 659 8976
M: 5208 691
frida.milashevski@khenergia.ee

Adele Margarita Pärna
projekteerija


M: 5324 0959
adele.parna@khenergia.ee

Karl-Erik Timmer
projekteerija

M: 5099 733
karl.timmer@khenergia.ee

Laur Valgur
projekteerija

M: 5447 0641
laur.valgur@khenergia.ee

Mõõtmine ja audit

Martin Abel
Kontrolli- ja mõõteala juht

M: 5355 6410
martin.abel@khenergia.ee

Viktor Afanasjev
kontrolli- ja mõõteala spetsialist

M: 503 7968
viktor.afanasjev@khenergia.ee

Andrei Michelson
kontrolli- ja mõõteala spetsialist

M: 512 3754
andrei.michelson@khenergia.ee